A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 02. 27. | | 2019. 02. 22.

Vallási magazinunk adásában februári egyházi eseményekre tekintünk vissza. Gyönyörködtet, felemel a mennyek felé - megnyílt Józsa Judit, Mária, a magyarok Boldogasszonya kiállítása Székesfehérváron a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban. Dr. Csókay András nemzetközileg is elismert agykutató és idegsebész mutatta be afrikai missziós tevékenységét Székesfehérváron. Dr. Mihalec Gábor lelkipásztor, pár- és családterapeuta tartott előadást az érzelmi egészségről a párkapcsolatban a Házasság Hete jegyében, a Szent István teremben. Időt adni a szeretetnek – a székesfehérvári egyházmegye Házasság Heti programsorozatában Spányi Antal megyés püspök tartott szentmisét az Alsószentivánra zarándokolt házaspároknak. Székesfehérvárról induló emléktúrával és zászlómegáldással tisztelegtek a doni hősök emléke előtt, az urivi áttörés évfordulóján.

Berta Kata
Videó: Somogyi Tamás

A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. február 24-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig február 27-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.