A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 03. 20. | | 2019. 03. 15.

Vallási magazinunk adásában februári és márciusi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Isten irgalma átalakítja az emberi szívet – A fehérvári karitász által fenntartott intézmények dolgozói találkoztak Gánton. A lelkiismeretesség a családban – Dr. Papp Miklós a Sapientia Hittudományi Főiskola tanszékvezető tanára, főiskolai docens, görögkatolikus parochus tartott előadást Székesfehérváron. A hagyományos hamvazkodással megkezdődött a nagyböjt. Ugrits Tamás pasztorális helynök, iskolabiztos tartott szentmisét a Szent Imre iskolásoknak. A papi továbbképzések Székesfehérváron idén a 2020-as Eucharisztikus Kongresszusra való készület jegyében zajlanak. Az emberré nevelés szolgálatában – Pedagógusoknak szerveztek nagyböjti lelkigyakorlatot az iszkaszentgyörgyi lelkigyakorlatos házban.

Berta Kata
Videó: Somogyi Tamás

A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. március 17-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig március 20-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.