A Szent István Művelődési Ház júliusi programjai - beszámoló

2012. 07. 02. | | 2012. 07. 06.

művelődési ház

Bemutatták a Szent István Művelődési Ház júliusi programjait.  Jakubek Tiborné  igazgató  mindenekelőtt  köszönetet mondott mindazoknak, akik a  Bazilikában meghirdetett jótékonysági koncerten adományaikkal támogatták a Szent  László terem felújítását.  A programok közül felhívta a figyelmet Barna  Erika  grafológus  előadására. A művelődési ház két kiállítással is várja a látogatókat júliusban. A Szent Korona Galériában M. Tóth István Székely Bertalan-díjas festőművész Önarcképek és akvarellek című tárlata és a Szent Cecília teremben - Mozdulatlan pillanat a gondolat tükrében címmel - Kisné Laczkó Mónika és Kis Szabolcs természetfotó és vers kiállítása tekinthető meg.

Az eseményekről bővebb információ a Székesfehérvári Egyházmegye és a Művelődési Ház honlapján található, de az érdeklődők tájékoztatást kapnak a Szent István Művelődési Ház munkatársaitól is.

BPK
Videó: Somogyi Tamás és BPK