Egy százalék

Hivatalos honlap:  uj.katolikus.hu/egyszazalek

Szórólap letöltése: 2012_mkpk_1szazalek.jpg (251 kB)

Kérjük a kedves híveket, és minden jószándékú embert, hogy ne feledkezzen el nyilatkozni személyi jövedelemadójának 1%+1%-áról.

Kérjük, hogy a rendelkező nyilatkozatot azok is csatolják bevallásukhoz, akiket adóbevallás készítésére köteleztek, de adófizetésük nem keletkezett. Ez azért fontos, mert a Katolikus Egyház 1%-nak számításánál a rendelkezők számát is figyelembe veszik.!

A Katolikus Egyház technikai száma továbbra is: 0011

Ha valaki segítséget kérne a nyilatkozó lapok kitöltéséhez, vagy bármilyen kérdése adódna, annak szívesen adunk tájékoztatást a fogadóórák időpontjaiban a püspökség következő telefonszámán: (22) 510-696

Kérünk mindenkit, aki fontosnak tartja az egyházak és civil szervezetek támogatását, éljen a lehetőséggel és ajánlja föl SZJA-ja 1%+1%-át.

Tudni kell, hogy a felajánlás miatt nem kell több adót befizetni, ugyanakkor komoly segítséget jelent az 1% az oktatási, karitatív munkák folytatásához.

A második 1%-hoz ajánljuk a következőket.

Katolikus Rádió Katolikus Karitász

Az oldalainkon megtalálható intézmények:
például az Albakultúra Egyházi Alapítvány
vagy az Alba Caritas Hungarica Alapítvány.

A Katolikus Rádió plakátja letölthető itt, ill. hírünk végén megtekinthető:
  2013katradio_1szazalek.pdf (3.3 MB)

A Magyar Katolikus Karitász adományoldala itt található: www.karitasz.hu/segitene

Kérjük, hogy éljen ezzel a lehetőséggel és ismertesse barátaival és ismerőseivel is.

Segítségként a nyilatkozat letölthető: szja0011.pdf

A kitöltött nyilatkozatot a 2013. évi adóbevallásával együtt juttassa el az adóhivatalnak.