A Hitünk és Életünk műsora adására 2016. december 11-én, vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig december 14-én, szerdán láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2016.11.28. - Böjte Csaba OFM. dévai ferences testvér adventi gondolatai sokakat vonzott a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házba. A karácsony előtti szent időszakban forduljunk a békét hozó szentekhez ajánlotta Csaba atya.
2016.12.06. - Spányi Antal megyés püspök tett látogatást az agárdi Tóparti Szakambulancián, ahol eltérő fejlődésmenetű csecsemők és kisgyermekek számára végeznek komplex diagnosztikai és terápiás tevékenységet.
2016.12.05. - Csaknem 300 évig pörgethetnénk vissza az idő múlását, emberöltők teltek el, történelmi korok váltották egymást, Bodajk is többször átalakult már, de a Segítő Szűz Mária kegytemplom a 17. század közepétől változatlan méltósággal uralja a látképet.
2016.12.03. - Már ég a második gyertya a székesfehérvári püspökség adventi koszorúján. Folytatódtak az Adventi udvari rendezvények, amelynek keretében sokan érkeztek a jótékonysági és kézműves vásárra, az imádságos ünnepi gyertyagyújtásra.
2016.12.01. - Advent szent időszakában ismét összegyűltek Székesfehérvár hívei, hogy a hónap első csütörtöki napján közösen imádkozzanak a megyés püspök vezetésével, egyházunkért, a papi hivatásokért, a családokért.
2016. november 29-én Spányi Antal megyés püspök vezette közös imával kezdődött a Pasztorális Tanács idei ülése, melyet 18 fő megjelenésével tartottak.