2019. április 30. - A székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola és Óvoda intézményegység-vezető álláspályázatot hirdet az óvodai intézményegységének szakmai-pedagógiai vezetésére.
Részletek a bejegyzésben.
A 2019-es képzés kétnapos alkalmaira Ugrits Tamás atya vezetésével az Iszkaszentgyörgyi Lelki Centrumban kerül sor.
2019. március 23. - 10 órakor a Szent Imre templomban püspöki szentmisével kezdődik az egyházmegye plébánián működő karitászönkéntesek találkozója. Majd Spányi Antal püspök tart előadást a karitászmunkatársaknak.
2019. március 25. - Spányi Antal megyés püspök a város papságával szentmisét mutat be Kaszap István születésének 103. évfordulóján
2019. március 24. és 31. között ismét megrendezik hazánk templomaiban a nagyböjti élelmiszergyűjtést. A Tartós szeretet címmel meghirdetett országos gyűjtés során a hívek a templomokban az erre kijelölt helyen helyezhetik el felajánlásaikat.
2019.03.20. – A demens betegek és hozzátartozóik segítéséért fogott össze a Katolikus Szeretetszolgálat partnereivel, többek között a győri Egyesített Egészségügyi és Szociális Intézménnyel, és hajdúböszörményi Fazekas Gábor Idősek Otthonával.
2019.03.19. - Szent József napján szentmise keretében ünnepli a Katolikus Egyház az Apák Napját, amellyel az apai hivatást és felelősségtudatot szeretnék erősíteni a férfiakban. A székesfehérvári egyházmegyében is megáldják ezen a napon az édesapákat.
2019.03.17. - A zsúfolásig megtelt MOM Kulturális Központban március 17-én este tartott jótékonysági koncerten az államtitkár az önkormányzat, a katolikus közösség és a környéken élő jó szándékú emberek példás összefogását méltatta.
2019. március 15. - Idén a március 15-ei városi ünnepségen, a Szepes Gyula Művelődési Központban Érd Város Díszpolgára címet adományozott a közgyűlés Hajdu Ferenc plébánosnak, a Székesfehérvári Egyházmegye általános helynökének.