14. Művészeti fesztiválgála Móron - beszámoló

2017. 03. 15. | | 2017. 03. 16.

 A Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola és Mór Város Önkormányzata közös szervezésében 14 évvel ezelőtt rendeztük meg az első Móri Diák Művészeti Fesztivált.

2017. március 15-én tekinthették meg az érdeklődők a XIV. MDMF Gálaműsorát. A héttagú zsűri által legjobbnak vélt produkciókat Spányi Antal megyéspüspök atya, Ugrits Tamás püspöki irodaigazgató atya, Törő Gábor országgyűlési képviselő úr, Fenyves Péter polgármester úr, városi és megyei vezetők előtt mutatták be a móri általános iskolákból kikerült szereplők.

Iskolánk diákjai ebben az évben is kiválóan teljesítettek. Közülük 5 egyéni fellépő illetve csoport kapott Kiemelt Arany minősítést, 9 ért el Arany minősítést, 9 kapott Ezüst minősítést és 2 felkészülést jutalmazott a zsűri Bronz minősítéssel.

Köszönjük a diákoknak és felkészítő tanáraiknak a szép helyezésekhez vezető eredményes munkát, és iskolánk művészeti életének városi szintű bemutatását!

Kovács Béla
igazgató


Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye 2005-2015

Impresszum | E-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk