A Hitünk és Életünk műsora adására 2017. szeptember 24-én, vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig szeptember 27-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
Püspök atya 2017-ben is tisztelettel és szeretettel hívja paptestvéreit a hónap utolsó csütörtöki napján 19 órára a Püspökségre kötetlen beszélgetésre, együttlétre és szerény vacsorára.
2017. szeptember 29-30.
Kiemelten hívjuk a közelmúltban bérmálkozott vagy bérmálkozó fiatalokat!
Részletek a bejegyzésre kattintva!
2017. szeptember 22. - Gellért püspök ereklyéjének jelenlétében püspöki szentmisével, majd az azt követő konferenciával köszöntötték a székesfehérvári egyházmegye fenntartásában vagy a területén működő katolikus iskolák pedagógusait.
2017. szeptember 22. - A Székesfehérvári Egyházmegye 290 millió Ft vissza nem térítendő európai uniós támogatást nyert, melyből négy, egyházmegyei fenntartású általános iskola épületének energetikai korszerűsítése, felújítása valósul meg.
2017. szeptember 20. - A 7. kortárs képzőművészettel foglalkozó rendezvényen Földi Péter Kossuth díjas festőművész munkáival találkozhatott a közönség.
2017. szeptember 17. - Felavatták és megszentelték a hetven évvel ezelőtt született boldog Jerzy Popiełuszko vértanúpap emlékművét, melyet Spányi Antal székesfehérvári megyés püspök szentelt meg.