2017. november 22-én szerdán a Keresztény Akadémia következő előadására, melynek címe: Világkörkép: tények és remények a teremtésvédelem szemszögéből.
2017. november 23. - Szeretettel várják a leendő első osztályos gyermekek szüleit a Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskolába.
2017. őszén a székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola és Óvoda szeretettel hívja és várja a gyermekeket szüleikkel együtt az iskolanyitogató foglalkozásaira.
2017. december 2. - Szeretettel várunk kicsiket és nagyokat közös Adventi koszorú készítésre, melyet az Adventi Udvar programsorozatának keretében rendezünk meg.
A részvétel ingyenes, regisztrációhoz kötött. Határidő: november 24.
2017. november 25. - 2020-ban, hazánkban rendezik az 52. Eucharisztikus Kongresszust. Erre az alkalomra közös imádsággal készülünk, mely során húszezer ember több helyen ugyan, de egyszerre imádkozik az Oltáriszentségben jelen lévő Krisztus előtt.
2017.11.18. - Szakmai továbbképzést tartottak a Székesfehérvári Egyházmegye hitoktatóinak a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.
2017.11.20-24. - A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia tagjai látogatást tesznek a Vatikánban november 20. és 24. között. Az „ad limina apostolorum” a főpásztorok szabályos időközönkénti kötelező látogatása Rómában.