Az egyházmegye papságának rendezett rekollekciós szentségimádás, majd előadás a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban lesz.
Szombat és vasárnap 10 és 19 óra között várják a látogatókat.
2018. december 1., 8., 15. - Sok szeretettel hívunk, várunk mindenkit a Ciszterci Templomunkba, a Fő utcán, advent három szombatján. Találkozzunk, készüljünk együtt az ünnepre!
Szombat és vasárnap 10-19 óra között, advent utolsó hetében hétköznapokon is várják 14-19 óra között a látogatókat.
2018. december 23-án 18.00-tól 22.00-ig lehetőséget biztosítunk karácsonyi jókívánságok, üzenetek megjelenítésére a Püspöki Palota homlokzatán.
2018. december 19. 00.00-ig, vagy a rendelkezésre álló 1000 üzenet erejéig tudjuk fogadni a jókívánságokat.
2018.12.06. - Csütörtökön 10 órakor ökumenikus hálaadó istentiszteletet tartanak a baracskai kápolna 20 éves jubileuma alkalmából. Az eseményen részt vesz Spányi Antal megyés püspök, Dr. Kiszely Pál bv. dandártábornok meghívására.
2018.11.30. - Székesfehérvári Öreghegyi Karitász Csoport „Adventi Családi Délutánja” a nehézségekkel teli készülődés, várakozás időszakát szeretné meghittebbé tenni meghívott családok számára.
2018.12.07. - A Lévai Czeglédi Péter Református Gimnázium (Felvidék) és a Beregszászi Pásztor Ferenc Közösségi és Zarándokház (Kárpátalja) javára gyűjtöttek a XIII. Ökumenikus Adventi Jótékonysági Esten. Az est fővédnökei Spányi Antal, Steinbach József.
2018.12.07. - Az indiai nővérek Adonyban, az általuk üzemeltetett Idősek Otthonában erősítették meg fogadalmukat, mellyel ismét elkötelezték magukat a szegények, az idősek gyámolításában, ellátásában önként vállalt szolgálatuk mellett.