A Hitünk és Életünk műsora adására 2017. március 26-án, vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig március 29-én, szerdán láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2017. március 30-án, csütörtökön 9 órakor sajtótájékoztatót tartanak a Püspöki Palotában a 2017-es fehérvári Húsvét különlegességeinek bemutatásáról.
2017.04.01. - A Központi Papnevelő Intézetben, ill. az Egyetemi Templomban, Prohászka Ottokár halálának 90. évfordulóján ünnepséget tartanak Budapesten.
2017.03.28. - Az Egyesült Nemzetek Szervezete április 2-át az Autizmus Világnapjának nyilvánította. Ezen a napon a "Ragyogjon kékben!" nemzetközi kampány keretében a világ minden részén az autizmussal élőkre és családjaikra figyelnek.
2017.03.25. - Ünnepi koncelebrált szentmisével nyitotta meg Spányi Antal megyés püspök a Székesfehérvári Egyházmegye hitoktatóknak és lelkipásztori munkatársaknak szóló nagyböjti lelkigyakorlatát.
2017. március 25-én, szombaton a Prohászka templomban mutatott be szentmisét Spányi Antal megyés püspök, Vízi Elemér SJ tartományfőnökkel, az egyházmegye papságával, Kaszap István születésének 101. évfordulóján. Homíliát mondott Sajgó Szabolcs SJ.
2017.03.20. - Az egyetemes egyház védőszentjének, Szent Józsefnek liturgikus ünnepnapjához kapcsolódva püspöki áldásban részesültek a családapák Székesfehérváron. Spányi Antal megyés püspök a város papságával várta a családfőket.