2017. április 30-án 9 órakor a fehérvári ciszterci templomban bérmálja meg Spányi Antal megyés püspök a Ciszterci Szent István Gimnázium diákjait.
2017. május 1. - A 19. Katolikus Karizmatikus Találkozóra várják szeretettel az érkezőket Törökbálintra.
2017. április 8. - A VIII. Fehérvári Versünnep döntőjében 13 tehetséges fehérvári diák lépett színpadra. Az idén is erős mezőny alakult ki, a fiatalok szavalataikkal bizonyították, hogy szeretik, értik is a verseket és el tudják varázsolni a közönséget.
2017.04.17. - A Reformáció Emlékéve programsorozat keretében kiállítás nyílt Szekeres Erzsébet Benedek Elek-díjas textilművész alkotásaiból Imádságos tiszta forrás címmel. A kiállítás még május 19-ig megtekinthető a Szent Korona Galériában.
2017.04.24.- Szentmisét mondott a székesfehérvári fegyház kápolnájában Spányi Antal püspök, aki Szeidl Tamás bv. ezredes, mb parancsnok és Tornyai Gábor börtönlelkész meghívására érkezett a fegyintézetbe.
2017. április 23-án délelőtt a pázmándi templomban Spányi Antal megyés püspök 18 fiatalt bérmált.
2017.04.16. - A Szent Három nap, Nagycsütörtök, Nagypéntek liturgiájával és a Húsvéti vigíliával a hívek minden évben az Úr szenvedésére, halálára emlékeznek és megünneplik feltámadását, Jézus győzelmét a halál felett.