2017. augusztus 24. - Tizenharmadik alkalommal zarándokolnak az egyházmegye papjai Bodajkra.
2017.08.20. - A szentmisét a hívekkel megtelt templomban, Spányi Antal tartotta a papsággal, köszönetet mondott a város Önkormányzatának az iraki üldözött keresztények megsegítésére nyújtott támogatásáért és áldást kért a magyar családok kenyerére és életére.
2017.08.18. - Székesfehérvár önkormányzata csatlakozott a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia kezdeményezéséhez.
2017.08.17. - Idén 14. alkalommal adták át a Szent István Emlékérem és Díjat. Ebben az évben Dr. Benkő Ágota a Nagycsaládosok Országos Egyesületének korábbi elnöke vehette át az elismerést.
Legyen része ön is Magyarország legnagyobb iskolakezdési akciójának! Csatlakozzon Ön is a Karitász tanévkezdési programjához!Szeptember 30-ig a 1356-os adományvonalunkra érkező hívásokat az iskolás gyermekek támogatására fordítjuk.
2017.08.15. Szűz Mária mennybevételének ünnepén Spányi Antal megyés püspök tartott ünnepi szentmisét a székesegyházban. A főpásztor a szentmisében Máriáról, mint a mindig Isten jelenlétében élő, értünk szüntelenül imádkozó Égi Pártfogóról beszélt.
2017.08.14. - Nagyboldogasszony vigíliája Székesfehérváron fogadalmi ünnep, amelyet idén is szép külsőségekkel és mély belső tartalommal ünnepeltek meg a Székesegyházban.