2019. május 25. - Oroszlányban délután Spányi Antal megyés püspök bérmál.
2019. május 25. - Lajoskomáromban délelőtt Spányi Antal megyés püspök bérmál.
2019. május 26. - Délután a Doni kápolnánál (Mészeg-hegy, Pákozd) Hősök-napi ünnepi szentmisét tart Spányi Antal megyés püspök az első és a második világháborúban elesett katonákért.
2019. május 26. - Agárdon délelőtt bérmál Spányi Antal megyés püspök.
2019. június 10 - Hálaszív a vértessomlói Szűz Anya közbenjárására gyermekáldásban részesült családoktól
2019.05.19. – Tatabánya – Bánhidán bérmált Spányi Antal megyés püspök. A Szent Margit Általános Iskola 7.-8. osztályos fiataljai mellett a bánhidai plébánián felnőtt keresztségben részesültek is kérték a bérmálás szentségének felvételét.
2019.05.19. – Sárszentágota Község Önkormányzata, a Magyar Rákellenes Liga Sárszentágotai Alapszervezete és a Szent Ágota Plébánia szervezésében idén is megrendezésre kerül, immár hetedik alkalommal a Szent Ágota Nap.
2019.05.18. - A dunaújvárosi Krisztus Király templomban bérmált Spányi Antal megyés püspök, aki az ünnepi szentmise keretében megáldotta a szentély három új színes üvegablakát.
2019.05.21. - Sajtótájékoztatón számoltak be arról, hogy megszépül Pátka 200 éves katolikus temploma.