2018-2019-es tanév - A székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola és Óvoda szeretettel hívja és várja a gyermekeket szüleikkel együtt az iskolanyitogató foglalkozásaira, melynek első alkalma 7-én lesz.
2019.02.20. - Dr. Dejcsics Konrád OSB előadásaa a NEK felkészülésének évében a Szent István Művelődési és Hitoktatási Házban.
2019. február 20. - Szeretettel várják a kicsiket és nagyokat az év első rendhagyó foglalkozására. Nem lesz hiány sem a mókából, sem a kreativitásból.
2019.02.21. - Az 1943. janiár 12-i urivi áttörés emlékére, tisztelegve az elhunytak emléke előtt, a Magyar Tartalékosok Szövetsége emlékmenetet szervezett immár 19. alkalommal hazánkban több helyszínen.
2019.03.17. - A koncert teljes bevételét a perbáli plébánia részére gyűjtik az egyedülálló barokk oltár újjáépítésére. További támogatási lehetőség a plakáton olvasható.
2019.02.05. - Honnan tudhatom, hogy baj van ez érzelmi életemmel? Miről lehet felismerni az érzelmileg egészséges embert? Lehet egy házasság olyan, amilyenre vágyunk, sőt, még annál is jobb? Fel tudjuk-e ismerni mit kell tennünk, és ha igen hogyan csináljuk?
2019.02.16. – Szép hagyománya a székesfehérvári egyházmegye Házasság hete programjainak, hogy a házaspárok egy egész napos zarándoklaton vesznek részt, hogy megújítsák kapcsolatukat, és hálát adjanak Istennek házasságukért.
2019.02.06. – 2020 őszén, mintegy 80 év után ismét Magyarország ad otthont a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusnak. A rendezvényt megelőző időszak lehetőséget teremt arra, hogy az Eucharisztiát, mint erőforrást ismét felfedezzük.
2019.02.12. – 1858. február 11-én jelent meg Lourdesben a Boldogságos Szűzanya, és mutatta meg a kegyelemnek gyógyító forrását a kiválasztott gyermeknek, a tanuknak, amelyet aztán az Egyháznak ajándékozott a betegek gyógyítására.