2019.12.11. - Az Útkereső filmklub bemutatja a Maximilian Kolbe atya életéről szóló filmet.
Az egyházmegye papságának rendezett rekollekciós szentségimádás, majd előadás a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban lesz. Az idei évben Száraz László atyát, a Központi Papnevelő Intézet spirituálisát kértük fel az alkalmak vezetésére.
Szombat és vasárnap 10 és 19 óra között várják a látogatókat.
2019.12.09. – A Székesfehérvári Egyházmegye és a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum jóvoltából a Szent Kristóf Ház Fogyatékkal Élők Nappali Intézményének valamennyi lakója szeretetcsomagot kapott ajándékba a karácsony előtti napokban.
2019.12.07. - 10 órakor koncelebrált püspöki szentmisével kezdődik a Szent Imre templomban, majd a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban előadásokkal folytatódik a hagyományos adventi lelkigyakorlat.
2019.12.07. - Az indiai nővérek Adonyban erősítették meg fogadalmukat, mellyel ismét elkötelezték magukat a szegények, az idősek gyámolításában, ellátásában önként vállalt szolgálatuk mellett.
2019.12.09. – A Kárpátaljai Református Egyházkerület Idősek Otthona „Mandulafa” Alzheimer ház és a fehérvárcsurgói Kaszap István Katolikus Ifjúsági és Szabadidőközpont javára gyűjtöttek a pénteki XIV. Ökumenikus Adventi Jótékonysági Esten.
2019.12.05. – Spányi Antal megyés püspök és Ugrits Tamás pasztorális helynök tett látogatást a nagykarácsonyi Szent Miklós Általános Iskolában. 2018 őszén kereste meg a település korábbi polgármestere azzal kéréssel a főpásztort, hogy az egyházmegye vegye át.
2019. december 05-én, csütörtökön Sinkovicsné Máté Hortenzia, a Székesfehérvári Egyházmegyei Karitász képviseletében ellátogatott Csókakőre, hogy 14 rászoruló család részére tartós élelmiszert adjon át.