2019. február 24. - Az adománygyűjtés a diákjaink érdekében végzett oktató és nevelő munkánkat szolgálja.
2019.02.21. - Az 1943. január 12-i urivi áttörés emlékére, - tisztelegve az elhunytak előtt, - a Magyar Tartalékosok Szövetsége emlékmenetet szervezett immár 19. alkalommal hazánkban több helyszínen.
2019.02.05. – Honnan tudhatom, hogy baj van ez érzelmi életemmel? Miről lehet felismerni az érzelmileg egészséges embert? Lehet egy házasság olyan, amilyenre vágyunk, sőt, még annál is jobb? Fel tudjuk-e ismerni, mit kell tennünk, és ha igen, hogyan csináljuk?
2019.02.16. – Szép hagyománya a székesfehérvári egyházmegye Házasság hete programjainak, hogy a házaspárok egy egész napos zarándoklaton vesznek részt, hogy megújítsák kapcsolatukat, és hálát adjanak Istennek házasságukért.
2019.02.06. – 2020 őszén, mintegy 80 év után ismét Magyarország ad otthont a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusnak. A rendezvényt megelőző időszak lehetőséget teremt arra, hogy az Eucharisztiát, mint erőforrást ismét felfedezzük.
2019.02.12. – 1858. február 11-én jelent meg Lourdesben a Boldogságos Szűzanya, és mutatta meg a kegyelemnek gyógyító forrását a kiválasztott gyermeknek, a tanuknak, amelyet aztán az Egyháznak ajándékozott a betegek gyógyítására.
2019. február 12. – Isteni eredetünket tapasztalhatjuk meg általa. Mert Isten jó és mindaz, amit teremtett jó. „És látta Isten, hogy jó.” (Ter.1,10)
2019.02.08. – Józsa Judit kerámiaszobrász, művészettörténész, a Magyar Kultúra Lovagja kiállítása nyílt meg Székesfehérváron, a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.
2019.02.07. – „Amikor az Isten figyel rám, és nekem is figyelnem kell Őrá, az a kegyelem kincseit hordozza számunkra” – mondta Spányi Antal megyés püspök a székesfehérvári hívek elsőcsütörtöki közös imádságán a Prohászka-emléktemplomban.