2019. május 26. - Délután a Doni kápolnánál (Mészeg-hegy, Pákozd) Hősök-napi ünnepi szentmisét tart Spányi Antal megyés püspök az első és a második világháborúban elesett katonákért.
2019. május 26. - Agárdon délelőtt bérmál Spányi Antal megyés püspök.
A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. május 26-án vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig május 29-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2019.05.28 - A Székesfehérvári Püspökség kertjében az I. Világháború hősi halottainak tiszteletére emléktáblát helyeznek el.
2019.05.29. – A Magyar Tudományos Akadémia dísztermében lesz 18 órakor a Bolyai-díj Alapítvány kuratóriuma által szervezett a 2019 évi Bólyai díj átadó Gálestre, amelyen részt vesz Spányi Antal megyés püspök.
2019. június 10 - Hálaszív a vértessomlói Szűz Anya közbenjárására gyermekáldásban részesült családoktól
2019.05.19. – Tatabánya – Bánhidán bérmált Spányi Antal megyés püspök. A Szent Margit Általános Iskola 7.-8. osztályos fiataljai mellett a bánhidai plébánián felnőtt keresztségben részesültek is kérték a bérmálás szentségének felvételét.
2019.05.19. – Sárszentágota Község Önkormányzata, a Magyar Rákellenes Liga Sárszentágotai Alapszervezete és a Szent Ágota Plébánia szervezésében idén is megrendezésre kerül, immár hetedik alkalommal a Szent Ágota Nap.
2019.05.18. - A dunaújvárosi Krisztus Király templomban bérmált Spányi Antal megyés püspök, aki az ünnepi szentmise keretében megáldotta a szentély három új színes üvegablakát.