A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. július 14-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig július 17-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2019. július 13. - A Fatimai Szűzanya első magyarországi búcsújáró helyén, Alsószentivánon májustól októberig, minden hónap 13-án, a fatimai jelenések napjain tartanak zarándoknapot.
2019.07.07. – Székelyföldről is érkeztek idén a vértessomlói Sarlós Boldogasszony-templom hagyományos búcsújára, amelyen évszázados hagyományt őriznek a helybéliek és a környékbeli hívek.
2019.07.04. – Július hónapban a Prohászka emléktemplomban gyűltek össze a székesfehérvári egyházközségek hívei, hogy együtt imádkozzanak főpásztorukkal az elsőcsütörtöki szentmise és szentóra keretében.
2019. június 17. – Ettől a hétfőtől idén is közösségi szolgálatra érkezett a Szent Kristóf Házba a Ciszterci Szent István Gimnázium 15 diákja.
2019. június 27. - Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök ünnepi szentmisét mutatott be Szent László király tiszteletére a győri Nagyboldogasszony-székesegyházban.
2019.06.22. - Az ideiglenes zárva tartás ellenére idén is gazdag programokkal várta az érdeklődőket a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum a Múzeumok Éjszakáján.
2019. június 22. – Szombaton benépesült a dunaújvárosi Krisztus Király templom kertje, fiatalok és idősebbek gyűltek össze a már hagyományosan megrendezett egyházközségi családi napra.
2019.06.25. - A Püspöki Palotában mutatták be azt a négy ősnyomtatványt, amelyeknek az 1980-as évek elején, egy kisebb renoválás után a püspöki könyvtárból nyomuk veszett.