A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. június 16-án vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig június 19-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2019.06.19. – Idén a Bazilika és az iskola renoválása miatt a Prohászka emléktemplomban lesz a Szent Imre Általános Iskola és Óvoda Te Deum-a.
2019. június 19. - Spányi Antal megyés püspök tart hálaadó szentmisét a székesfehérvári Szent Imre templomban kaposvári és esztergom-budapesti egyházmegyés szemináriumi évfolyamtársaival, pappá szentelésük 43. évfordulóján.
2019. június 20. - Meghívjuk a székesfehérvári Püspöki Palota dísztermébe a Magyar Szent Család nyomában – Tematikus zarándokút fejlesztése című projekt ünnepélyes sajtórendezvényére.
2019.06.20. - A piliscsabai Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola tanévzáró hálaadó szentmisét Spányi Antal megyés püspök tartja, amely után kerül sor az évzáróra és a bizonyítványosztásra.
2019.06.21. - Pénteken 17-órakor kezdődik Harangozó Imre atya gyémántmiséje Csepelen, a Nagytemplomban. Az ünnepen részt vesz Spányi Antal megyés püspök.
2019. június 12. - Szerdán újra megrendezésre került az Esélynap, idén új helyszínen, a Zichy liget hűvös fái alatt.
2019.06.17. - Tavaly Csutiné Schleer Erzsébet építész vehette át a Schmidl Ferenc Építészeti Díjat a Szent Gellért Hotel mértéktartó építészeti megformálásáért.
2019. június 16. – Szentháromság vasárnapon szentmise keretében volt egyházmegyénk hagyományos máriaremetei zarándoklata. Az egyházmegye megszakítás nélkül 92. alkalommal tartotta meg zarándoklatát a majdnem kétszáz éves múltú kegyhelyen.