2019.10.13. - A fatimai Szűz első hazai kegyhelyén, Alsószentivánon, Spányi Antal megyés püspök tartott ünnepi szentmisét, amelyben áldásban részesítette a zarándok nagyszülőket.
2019.10.10. – Székesfehérvár 15. püspökére, Prohászka Ottokárra emlékeztek születése 161. évfordulóján a főpásztor emlékére épített templomban.
2019. szeptember 27-28. - 200 összegyűlt fiatal együtt élte meg hitét, együtt imádkozott, játszott, zarándokolt, ajánlotta fel útját, miközben egymás előtt is példát mutattak. Mottó: "Lélek, merre hívsz?"
2019.10.05. - Idén 8. alkalommal adták át a Caritas Hungarica Díjat azoknak a plébániai karitászcsoportokban dolgozó önkéntes munkatársaknak, akik példaértékűen valósítják meg a felebaráti szeretet gyakorlását rászoruló embertársaink javára.
2019.10.08. – Püspöki szentmisével zárult a Magyarok Nagyasszonya templom búcsúnapja Székesfehérváron, az öreghegyi templomban. A városrész katolikusai többnapos imádsággal és közösségi programokkal ünnepelték idén is plébániájuk védőszentjét.
2019. október 6. - Szigetszentmiklóson délelőtt Spányi Antal megyés püspök 39 fiatalt bérmált.
2019. október 5. - A Katolikus Karitász Caritas Hungarica díjjal ismeri el azon önkéntesek munkáját, akik hosszú évek óta áldozatosan szolgálják rászoruló, magányos, beteg embertársainkat. Idén 39 önkéntes részesült az elismerésben.
2019.10.05. - Már 10. alkalommal került megrendezésre az Élő Rózsafüzér Zarándoklat Érd Körül. Bár esős volt a reggel és az előrejelzések sem ígértek sok jót, de ennek ellenére száz fölött volt azok száma, akik fél nyolc órakor elindultak.
2019.10.03. – „A világ felé keresztény életünk kétségtelen jelét a hívek kitartó és közös imája, a közösség tagjait összekötő isteni jelenlét adja” – hangsúlyozta Spányi Antal megyés püspök a város elsőcsütörtöki Eucharisztia ünnepén.