2019.11.07. - A hagyományos elsőcsütörtöki Eucharisztia ünnepet november hónapban a Szent Imre templomban ünnepelték Székesfehérvár katolikus hívei és a város papsága.
A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. november 10-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig november 13-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2019.11.04. – A Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra készülve Tulassay Tivadar gyermekgyógyász, nephrológus egyetemi tanár tartott előadást Székesfehérváron, a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.
2019.11.06. – A magyar katolikus egyház ifjúságot védelmező szentjére, Szent Imre hercegre emlékeztek Székesfehérváron, a város vezetése és a Szent Imre-iskolások.
2019.11.05. - Egy elfelejtett reformkori polihisztor címmel emlékkonferenciát szerveztek Horváth János, székesfehérvári püspök születésének 250. évfordulóján.
2019. október 25-31. között Spányi Antal megyéspüspök atya jóvoltából a Székesfehérvári Egyházmegyéből 87 fő vehetett rész egy egyhetes zarándokúton. Fő úti célunkat Lourdes jelentette, lelki vezetőink Hajdu Ferenc és Harkai Gábor atyák voltak.
2019.11.05. - Végéhez közeledik a Katolikus Karitász otthonok megszépítését célul kitűző országos segélyprogramjának a Székesfehérvári Egyházmegyében történő megvalósulása.
2019. november 2. - Halottak napján Pákozdon, a Don-kanyar Emlékkápolnánál az elhunyt katonák lelki üdvéért szól a szentmise.
2019.11.01. - Pénteken, mindenszentek ünnepének estéjén Spányi Antal, megyés püspök mutatott be szentmisét Székesfehérváron, a Szent Imre templomban. Megemlékezett azokról a szentekről, akiket külön emléknappal nem ünnepel az egyház.