A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2017. 02. 15. | 2017. 02. 10.

2017. február 12. - Vallási magazinunk adása január végi és február eleji egyházi eseményekre tekintünk vissza.

A felsőváros búcsúja, Fehérvár hagyományos fogadalmi napja püspöki szentmisével kezdődött a Szent Sebestyén templomban.

Szent István-i emlékek nyomában jártak Rómában, a fehérvári médiacentrum munkatársai.

Az Isten iránti elköteleződést, a megszentelt életet ünnepelték Gyertyaszentelő Boldogasszony napján a Szent Imre templomban.

Egyházi és civil támogatással elkészült a Bíborszív együttes CD felvétele a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.

Ünnepélyes megnyitóval Székesfehérváron is elkezdődtek a Reformáció Jubileumi Évének eseményei.

A Hitünk és Életünk műsora adására 2017. február 12-én, vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig február 15-én, szerdán láthatják a Fehérvár Televízió adásában.

Berta Kata