A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2017. 07. 19. | 2017. 07. 13.

2017. július 16. - Vallási magazinunk adásában júniusi egyházi eseményekre tekintünk vissza.

Jubileumi ünnepséget szerveztek a 20 éve működő RÉV-Szenvedélybeteg-segítő Ambulancia munkatársai szakembereknek, szenvedélybetegeknek és hozzátartozóinak a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.

Megnyílt a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum legújabb nagyszabású tárlata, Föld és ég között címmel az imádságról.

Hitoktatóknak és lelkipásztori munkatársaknak tartottak nyári lelkigyakorlatot az iszkaszentgyörgyi lelkigyakorlatos házban.

15 éves jubileumát ünnepelte a Talentum Református Általános Iskola a Szécsényi úti Református templomban.

A Hitünk és Életünk műsora adására 2017. július 16-án, vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig július 19-én, szerdán láthatják a Fehérvár Televízió adásában.

Berta Kata