A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2017. 08. 02. | 2017. 07. 13.

2017. július 30. - Vallási magazinunk adásában júliusi egyházi eseményekre tekintünk vissza.

A Prohászka emléktemplomban gyűltek össze elsőcsütörtökön a város katolikus plébániáiról a hívek, hogy együtt imádkozzanak a főpásztorral és a papsággal a városért, a családokért, a világ békéjéért, papi hivatásokért.

Elhelyezték a hálaszíveket a vértessomlói kegytemplomban azok a szülők, akik gyermekáldásban részesültek a gyermekét tápláló Szűz Mária közbenjárására.

Az erbili káld érsek egy elpusztított templom megcsonkított keresztjét küldte Spányi Antal megyés püspöknek hálája jeléül, hogy az egyházmegyében 2007. óta imádkoznak az üldözött keresztényekért.

Idén megszervezték a Székesfehérvári Egyházmegye nagyszabású családtáborát, Balatongyörökön.

A Hitünk és Életünk műsora adására 2017. július 30-án, vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig augusztus 2-án, szerdán láthatják a Fehérvár Televízió adásában.