A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2017. 08. 15. | 2017. 08. 12.

2017. július 30. - Vallási magazinunk adásában júliusi és augusztusi egyházi eseményekre tekintünk vissza.

A hónap első csütörtöki napján közös imára hívta Spányi Antal megyés püspök a híveket a magyar családokért, a békéért, az üldözött keresztényekért.

Milyen legyen egy mai pap? Ez volt a székesfehérvári egyházmegye papságának tartott lelkigyakorlat témája Székesfehérváron.

Püspöki szentmisével emlékeztek Szent Donát püspökre az öreghegyi kápolnában.

Sajtótájékoztató keretében jelentették be az idei Szent István díjazottat és bemutatták az augusztus 14-i, szentistváni országfelajánlás különleges alkalmát, az üldözött keresztények ajándékának ünnepi elhelyezését.

Elbúcsúzott a fehérvári református közösségtől Somogyi László lelkészi elnök.

A Hitünk és Életünk műsora adására 2017. augusztus 13-án, vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig augusztus 14-én és 15-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.