A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 04. 03. | 2019. 03. 31.

Vallási magazinunk adásában márciusi egyházi eseményekre tekintünk vissza.

Megáldotta az apákat és nagyapákat Spányi Antal megyés püspök Szent József, az édesapák védőszentje napján a szemináriumi templomban.

Hálaadó szentmisét tartottak a Miniszteri Dicséretben részesült Katolikus Szeretetszolgálat Szent Vince Otthonában.

Projeknyitó rendezvény keretében mutatták be a Katolikus Szeretetszolgálat és partnerei összefogását a demens betegekért.

Egyházmegyei Karitász találkozót szerveztek Székesfehérváron a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.

Kaszap Istvánra, városunk díszpolgárára emlékeztek születésének 103. évfordulóján a Prohászka emléktemplomban.

Berta Kata

A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. március 31-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig április 3-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.