A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 04. 17. | | 2019. 04. 12.

Vallási magazinunk mai adásában áprilisi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Megszervezték idén is az úgynevezett „Kék sétát” az autizmus világnapján Székesfehérvár belvárosában. Átadták a Gárdonyi Rendőrkapitányság új épületét. Az intézményt Spányi Antal megyés püspök áldotta meg. Székesfehérvár püspöke áldást adott a dinnyési Várpark elkészült XI. századi fatemplomára is. Idén is megszervezték az irodalmat kedvelő középiskolás diákok versmondóversenyét, a Fehérvári Versünnepet. Megemlékezést tartottak Székesfehérvár nagy püspökéről, Prohászka Ottokárról, halálának 92. évfordulóján.

A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. április 14-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig április 17-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.