A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 05. 29. | | 2019. 05. 24.

Vallási magazinunk mai adásában májusi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Püspöki szentmisével emlékeztek meg Bogner Mária Margit vizitációs nővérről halálának évfordulóján és imádkoztak boldoggáavatásáért Érd-Óvárosban. Hozomány – hagyomány címmel rendezett kiállítást a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum Herenden. Bemutatták a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum új kiadványát a Szent László kora és kultusza című tanulmánykötetet. Székesfehérváron is megvalósult a Neked MUNKA, nekem ÁLOM program, egy nyílt nap a fogyatékkal élő emberek számára a munka.

A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. május 26-án vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig május 29-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.

Készítette: Somogyi Tamás és Berta Kata