Családünnep

2018. 02. 17. | | 2017. 12. 18.

2017. december 1-től
A Székesfehérvári Egyházmegye Családpasztorációs Irodájának munkatásai meghirdetik hagyományosan a Házasság Hete kapcsán 2018. januárjától azt a „Szeretetkalandot”, melyben újra átélhetik házastársi megkoronázottságukat a párok.

E programra 2017. december 1-től lehet jelentkezni házaspároknak, családoknak:
szeretetkaland@gmail.com e-mail
Bővebb felvilágosítást lehet kérni: 06/30/4769930

2018. február 17.
Ezen a napon lesz a 2018-as házasságünnep csúcspontja a szeretetkalandot végigélő házaspárok részére. A két évvel ezelőttihez hasonlóan egy szervezett zarándoklatra kerül sor a budapesti Szent István Bazilikába, s ezt követően egyházmegyénk egyik kiemelkedő kegyhelyére Ercsibe, ahol Spányi Antal püspök atyánk szentmisét mond a zarándokok, azaz résztvevő házaspárok számára, jelenlétében megújíthatjuk házastársi eskünket, valamint részesülhetünk püspöki áldásában.

Tehát kedves házaspárok e programban való részvételetekkel koronázzátok meg egymást újra, illetve igazítsátok meg egymás fején a koronát!

Az esemény teljes szövege letölthető itt: 1802hazassagunnepe.pdf (301 kB)

Varga László
Székesfehérvári Egyházmegye Családpasztorációs Iroda