Hálaadás az első Magyar Szent Család közbenjárását kérve

2019. 11. 16. | 2018. 12. 07.

 

 

 

2019. november 16. - Közös imaórát, majd koncelebrált püspöki szentmisét tartanak a Magyar Szent Család tiszteletére rendezett egyházmegyei ünnepségen, amelyre szeretettel várják a családokat. Spányi Antal megyés püspök az egyházközségekből érkező családok jelenlétében - Szent István, Boldog Gizella és Szent Imre ereklyéi előtt – a magyar Szent Család oltalmába ajánlja a családokat.

A megyés főpásztor ötödik alkalommal hívja meg a plébánosokat és a plébániaközösségekből delegált családokat, hogy képviseljék egyházközségüket, imádkozzanak a szentek ereklyéi előtt. A jelenlevő családoknak egy jelképes ajándékot ad át, amely segítséget nyújt hitük és szeretetük megújításához.

 


 

Az előző év beszámolója:

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | E-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk