Karitász-est anyák napja előestéjén

2017. 05. 06. | | 2017. 04. 19.

Karitász-est anyák napja előestéjén

2017. május 6-án hívunk és várunk mindenkit anyák napja előestéjén 19 órára a Prohászka templomba, hogy egy színes műsorral köszönthessük és ünnepelhessük az édesanyáinkat.

A Prohászka Karitász Csoport Ajándék Esttel tiszteleg minden édesanya előtt, aki a teremtő Isten munkatársává vált az anyai hivatás vállalásakor. Mindannyian életünket szüleinknek köszönhetjük. Édesanyánk féltő, szerető gondoskodása elkísér minket, s megtanít arra, hogyan adjuk át mi is azt gyermekeinknek. Ez az est hálaadás értük, hogy megtanítottak szeretni bennünket.

Az Est végét agapéval zárjuk, ahová minden résztvevőt szeretettel várunk. Nincs belépő, de lehetőség lesz arra, hogy a kitett karitász perselybe helyezett adományával támogathassa szolgálatunkat.

Plakát és program letöltése:  1704prohaszka_karitasz.jpg (503 kB)

Bernáth Éva
Prohászka Karitász Csoport