Missziós Kereszt Székesfehérváron

2018. 08. 15. | 2018. 08. 04.

2018.08.14-15. - A budapesti Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszus Missziós keresztje augusztus 14-én a Fogadalmi szentmisénk ünnepére érkezik Székesfehérvárra.

A kereszt ünnepélyes fogadására a Szent Imre templomban 10 óra 30-kor kerül sor. 12 órától 15 óráig szentségimádással, 15 órakor a Kongresszusról való tájékoztatással mélyítjük el lelki felkészülésünket. 17 óra 15-kor központi imaórát tartunk. 18 órakor a Magyar Szent Család ereklyéinek jelenlétében a Fogadalmi szentmisével köszöntjük a keresztet.

Augusztus 15-én délelőtt az ünnepi szentmisék keretében állítjuk központba a kereszt üzenetét. 12 és 17 óra között katekézisre és szentségimádásra várjuk a híveket. A Missziós Kereszt záróeseménye este 6 órakor püspöki szentmise keretében történik.

Tisztelettel és szeretettel várjuk a híveket a Missziós Kereszt jelenlétében lelki felkészülésünk minden eseményére.