Székesfehérváron is bemutatják a Szent Koronáról szóló ismeretterjesztő filmet

2017. 03. 28. | | 2017. 03. 20.

Székesfehérváron, az ősi koronázóvárosban is bemutatják a Szent Koronáról szóló ismeretterjesztő filmet

A Szent Korona és koronázási kincseink nyomában című film székesfehérvári bemutatójára a Székesfehérvári Egyházmegye valamint a Városi Levéltár és Kutatóintézet szervezésében 2017. március 28-án 18 órakor kerül sor a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.

A filmvetítés előtt Mons. Ugrits Tamás püspöki irodaigazgató köszönti az egybegyűlteket. A látványos ismeretterjesztő film megtekintése után Bárány Krisztiánnal, a film rendezőjével és Dr. Pálffy Géza történésszel, az MTA „Lendület” Szent Korona Kutatócsoport vezetőjével Smohay András a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum igazgatója beszélget.

A belépés ingyenes. A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.

A film hivatalos sajtóanyaga:
szent_korona_es_koronazasi_kincseink_nyomaban_sajtoanyag.doc (2.1 MB)

Facebook oldal: www.facebook.com/FilmLabStudio