Tárjátok ki szíveteket! - Karitász segélyakció

2018. 11. 24. | | 2018. 12. 06.

A Katolikus Karitász adventi országos gyűjtése

A Katolikus Karitász minden évben meghirdeti adventi adománygyűjtését. Évről évre növekszik az adományozók és a támogatott családok száma, így mára egy nagy összefogássá vált a „Tárjátok ki a szívetek” adventi segélyprogram. A nyitott tenyérben tartott hóból formált szív szimbóluma annak, hogy kezünkben van a lehetősége a segítségnyújtásnak. Szívünk kitárásával felmelegíthetjük mások hideg otthonát, ünneppé tehetjük küzdelmekkel teli napjait. A szeretet kézzel foghatóvá válhat, ha olyat adunk másnak, ami örömet okoz neki, ami kisegíti a bajból, vagy ha egyszerűen csak megajándékozzuk és megélheti, hogy nincs egyedül.

Tárjuk ki a szívünket és adjunk belőle egy darabot azoknak, akiknek szüksége van rá!

Advent első hétvégéjétől egészen karácsonyig tartó időszakban több módon is be lehet kapcsolódni ebbe az országos akcióba. A 1356-os adományvonalon egy hívással 500 forinttal támogathatják a munkánkat. Csekkes befizetéssel, banki átutalással bármilyen összeggel hozzájárulhat a karácsonyi segélyprogramjainkhoz és évközi munkánkhoz is. Az egyházmegyei Karitász központokon (Székesfehérváron: Lövölde u. 28/a), KaritászPONT adományboltokon és a meghirdetett gyűjtőpontokon, valamint a plébániai karitászcsoportok közreműködésével a templomokon keresztül egy helyi program támogatásába is bekacsolódhat tárgyi vagy pénzadományával.

Kérjük lehetőségeik szerint csatlakozzanak a Karitász adventi adománygyűjtési akcióihoz, buzdítsák ismerőseiket és vigyék hírét, hogy minél nagyobb lehessen az összefogás és a korábbiaknál is több rászorulóhoz juthassunk el!

Bankszámlaszám: Raiffeisen Bank 12011148–00124534–00100008
Adományvonal: 1356
Segítsen, hogy segíthessünk!.

Teljes szöveg letöltése: tarjatokkisziveteket2018.pdf (84 kB)