XIV. Egyházmegyei Látónap

2019. 09. 07. | 2018. 12. 15.

előadás

2019. szeptember 7. - Szombaton délelőtt tartják a 14. alkalommal az ún. Látónapot, a Székesfehérvári Egyházmegye hitéletének megújítására szervezett éves konferenciát, amely a papság és a világi hívek együttműködését szolgálja.

A találkozó délelőtt 10 órakor kezdődik koncelebrált szentmisével, majd szentmise után a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban folytatódik előadásokkal és fórummal. Az előadás után közös agapéra várják a résztvevőket.

A téma: Michael White-Tom Corcoran: Újraépítve című könyve alapvető gondolatainak megbeszélése.

A találkozóra mindazon világi krisztushívőket is várjuk plébániákról, akik ezt a könyvet elolvasták, és témák szerinti csoportokban szívesen megosztanák gondolataikat.

Korábbi évek beszámolói: