Sajtótájékoztató karácsonyi bélyegek forgalomba hozataláról - beszámoló

2011. 10. 27. |

A Székesfehérvári Püspöki Palotában csütörtökön megrendezett sajtótájékoztatón jelentették be a Magyar Posta Zrt. ez évi karácsonyi bélyegének ünnepélyes forgalomba hozatalát.

A 2011. évi karácsonyi - két különböző címletű - postabélyegen a 75. évfordulóját ünneplő nagykarácsonyi és a vörsi templom lesz látható.

Az ünnepélyes forgalomhozatalon köszöntőt mondott Bakati Gábor pénzforgalmi vezérigazgató-helyettes úr, Spányi Antal székesfehérvári megyés püspök.

A szokásoknak megfelelően az adventi időben a Posta Nagykarácsonyban ún. Szeretetpostát nyit, azaz az országban feladott leveleket Nagykarácsonyon keresztül továbbítja majd a címzetteknek. Advent négy hetében minden héten különleges bélyegzést fogunk használni.

Bélyegleírások letöltése >>

Fényképeket készítette Gersztheimer Zsolt