A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 09. 15. | | 2019. 09. 15.

Vallási magazinunk mai adásában szeptemberi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Megkezdődött a tanítás a székesfehérvári egyházmegye régi-új oktatási- és nevelési intézményeiben is. Négy új intézménnyel bővült az iskolarendszer. Közös gondolkodásra hívták a papokat és híveket a plébániák életének megújításáról a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házba. Idén is Bodajkon vettek részt közös lelkigyakorlaton a Székesfehérvári egyházmegye papjai. A fehérvári püspökség fenntartásában elindul a katolikus gimnáziumi oktatás Tatabányán. Szeptember 21-én, városunkban rendezik meg az országos Alzheimer Világnapot.

A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. szeptember 15-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig szeptember 18-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.

Készítette: Somogyi Tamás és Berta Kata