2024.03.19. - A székesfehérvári szemináriumi templomban Spányi Antal megyés püspök az egyetemes egyház védőszentjének, Szent Józsefnek liturgikus ünnepnapjához kapcsolódva áldásban részesíti a családapákat.
2024.03.19. - A Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban Joó Katalin tanító - A Szentföld másképpen előadássorozata kezdődik.
2024.03.19. - A Katolikus Karitász az öngondoskodásra való ösztönzés jegyében fontosnak tartja idén is elindítani az egész országot felölelő vetőmagprogramját.
2023-24-es tanév - Szeretettel várjuk iskola-előkészítő, közösségépítő foglalkozásainkon a város és a városkörnyék nagycsoportos óvodásait is, hogy együtt kalandozzanak a Szent Imre Óvoda nagycsoportosaival, a tanító nénikkel.
2024.03.16. - Hetvenkilenc éve annak, hogy Kápolnapuszta férfi lakosságát az előrenyomuló szovjetek kivégezték. Spányi Antal megyés püspök mondott imát az elhunyt áldozatokért.
2024.03.13. - Mór Városi Önkormányzat és a Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola közös szervezésében 2024-ben is megrendezésre került a Fesztivál Gálaműsora.
2024.03.14. - Az 1848-as forradalom és szabadságharc évfordulóján, Pázmánd Község Önkormányzatának március 15-i megemlékezésén, a pázmándi Szent Gellért Általános Iskolások adtak ünnepi műsort.
2024.03.14. - A jubileum alkalmával nyereményjátékot hirdettek a közösségi média felületeken. Húsz kérdést fognak feltenni a rádióhoz kapcsolódóan.
2024.03.12. – Székesfehérváron is toborzott tagokat a „Jó, hogy vagy!” Életvédők Szövetsége a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.