A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2019. 10. 02. | | 2019. 09. 27.

2019.09.29. - Vallási magazinunk adásában szeptemberi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Iskolatáskát, utalványt és tanszereket kaptak a perkátai gyerekek a Katolikus Karitásztól. Újraalapított és újonnan átvett iskoláiról adott tájékoztatást a Székesfehérvári Egyházmegye 15 település polgármesterének és területi képviselőjének. A munkaterület átadásával megkezdődött Tatabányán egy 12 osztályos katolikus gimnázium felépítése. A bodajki kegytemplom búcsúi szentmiséjét Spányi Antal megyés püspök tartotta. Az Egyházmegye Kortárs művészeti gyűjteményének szervezésében Csurka Eszter Munkácsy-díjas festőművész alkotásai láthatók a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.

A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. szeptember 29-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig október 2-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.

Készítette: Somogyi Tamás és Berta Kata