A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2022. 09. 28. | | frissítve 2022. 09. 23.

2022.09.25. - Vallási magazinunk mai adásában szeptemberi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Feltétlen odaadással, reménnyel és derűs lelkülettel tenni a szegényekért. Spányi Antal püspök mutatott be szentmisét Szent Kalkuttai Teréz anyára emlékezve az érdi nővéreknél. A Bodajki Mindenkor Segítő Szűz Mária templom búcsújának második napján püspöki szentmisével adtak hálát az elmúlt év kegyelmeiért és imádkoztak a világ békéjéért. Az 1900-ban épült tatabányai bányakórházat katolikus gimnáziumként működteti tovább a Székesfehérvári Egyházmegye. Az épületet Spányi Antal püspök áldotta meg. Az idei székesfehérvári Alzheimer világnapi rendezvény az Országos Papi Otthonban nyílt meg, majd Lila sétára invitálták a résztvevőket, akik Városház téren a Senior örömtánchoz csatlakozhattak.

Vallási magazinunk az adással egyidejűleg online is nézhető a TV weboldalán.

Videó: Székesfehérvári Egyházmegyei Stúdió

A Hitünk és Életünk műsor adására 2022. szeptember 25-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig szeptember 28-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.