A Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház pályázatai

2020. 09. 13. | 2020. 05. 28.

A Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház pályázatai

2020.09.13. - A Székesfehérvári Egyházmegye fenntartásában működő Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház (Székesfehérvár, Liszt Ferenc utca 1.) az Eucharisztikus Világkongresszusra való lelki felkészülés jegyében próza és esszéíró-pályázatot hirdet az alábbi témakörben:

„Fogom a kezed”

Mindannyian megtapasztaljuk mindennapjainkban, hogy milyen fontos a családok együvé tartozása, egymás segítése. Különösen megtapasztalhattuk ezt idén, a koronavírus járvány idején, amikor oly sok mindenben egymásra voltunk és vagyunk utalva. Hisszük és valljuk, hogy „akik Istent szeretik, azoknak minden javukra válik” (Róm 8, 28).

A pályázatoktól azt kérjük, hogy rajzolják le, illetve írják meg, hogy milyen élményeik voltak együtt a családban és, hogy miként és miben tudták egymást segíteni.

A pályázati kiírások elérhetőek az intézmény honlapján:

szentistvanmuvelodesihaz.hu/proza-es-esszeiro-palyazat/

szentistvanmuvelodesihaz.hu/gyermekrajz-palyazat/