RÉV intézménylátogatás Egerben - beszámoló

2022. 05. 26. | 2022. 06. 20.

RÉV intézménylátogatás Egerben

2022.05.26. - A Székesfehérvári Egyházmegyei Karitász RÉV Szenvedélybeteg-segítő Ambulancia munkatársai szakmai látogatáson vettek részt az Egri Főegyházmegyei Karitász Központ Rév Szenvedélybeteg-segítő Szolgálatnál. A nap során megbeszélésre kerültek a különféle ellátások jelenlegi aktualitásai, nehézségei, valamint az ellátásokhoz kapcsolódó adminisztráció során felmerülő kérdések és észrevételek megvitatása. A folytatásban a két intézmény munkatársai tájékoztatták egymást újfajta módszertani lehetőségekről, szakmai képzésekről és újonnan megnyílt rehabilitációs intézményekről is. A résztvevők pozitívan értékelték a megbeszélést, mivel a tapasztaltakat alkalmazni lehet a minél professzionálisabb szakmai munka érdekében.

Karitász