Városi családi keresztút - on-line tartottuk!

2020. 04. 05. | | 2019. 12. 07.

2020. április 5. - Városunk hagyományaihoz híven minden Virágvasárnap délután családi keresztutat jártunk a maroshegyi plébániánál. Az eseményen minden évben részt vett Spányi Antal megyés püspök. Ilyenkor gyermekek jelenítik meg a keresztút egyes állomásait, a szülők mondanak elmélkedést és imát.

Idén a közismert járvány helyzet miatt ez valós térben és időben nem volt lehetséges. Ezért rendhagyó formában zajlott a találkozás és közös imádság: a Kis Szent Teréz MÉCS közösség szervezésében, az öreghegyi plébánia által biztosított virtuális téren, egy ún. zoom-szobában, melyre az interneten keresztül valós időben, otthonainkból lehetett felcsatlakozni.

Kezdési időpont: 15.00

A zoom létszámkorlátja miatt (100 fő) kérjük, hogy családonként csak egy eszközzel csatlakozzanak.

Hívjuk a családokat, hogy vegyenek részt és kérjük, szóljanak egymásnak a közös keresztútjárás lehetőségéről.

Az on-line családi keresztútról készült videó.