XV. Egyházmegyei Látónap

2020. 09. 05. | 2019. 12. 07.

előadás

2020. szeptember 5. - Szombaton délelőtt tartják 15. alkalommal az ún. Látónapot, a Székesfehérvári Egyházmegye hitéletének megújítására szervezett éves konferenciát, amely a papság és a világi hívek együttműködését szolgálja.

Témája: Michael White - Tom Corcoran: Újraépítve című könyve alapvető gondolatainak megbeszélése.

A 10 órakor kezdődő szentmise után a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban tanúságtévő előadások keretében a könyv 8. 9. és 11. fejezetét szeretnénk kiscsoportos beszélgetésben feldolgozni. Kb. 13 órakor agapéval zárjuk programunkat.

A találkozóra azokat, de csak azokat várjuk a plébániákról, akik ezt a könyvet elolvasták, és témák szerinti csoportokban szívesen megosztanák gondolataikat.

Aki nem tudja, hogyan juthat a könyvhöz, kérjük, a plébánosoktól érdeklődjön!