2020. január 19-26. - Krisztus-hívők egységéért szervezett imahét segédanyagát máltai keresztények állították össze a következő mottóval:
„...nem mindennapi emberséget tanúsítottak irántunk...igen emberségesen bántak velünk...”(ApCsel 28,2)
2020.01.25. – A Vértesi Erdő Zrt., Csákvár várossal, valamint Gánt Község Önkormányzatával 2020. január 25-én, szombaton 10 órakor megemlékezést tart a vérteskozmai út melletti II. világháborús magyar hősök tiszteletére emelt emlékműnél.
Elhunyt: 2020. január 24-é.
Temetése 2020. február 4-én, Makón lesz.
2020. január 23. – A székesfehérvári Szent Imre templomban Szász Zoltán református lelkész tartott igehirdetést a megbékélésről a krisztushívők egységéért tartott 2020-as Ökumenikus Imahéten.
2020. január 21. - Kedden a Szent Kristóf Házban került megrendezésére a Székesfehérvári Karitász munkatársainak évértékelő és egyben évnyitó értekezlete.
2020.01.20. – Rendhagyó módon ünneplik idén a keresztények egységét Székesfehérváron. Az ökumenikus imahét első felében minden közösség a saját templomában imádkozik a krisztushívőkért.
2020.01.20. - Szent Sebestyén vértanú ereklyéje jelenlétében ünnepelték Székesfehérvár polgárai fogadalmi ünnepüket a felsővárosi Szent Sebestyén-templomban. Az ünnep kezdetén a felsővárosi általános iskolások hatalmas kört alkotva ölelték körbe a templomot.
2020.01.16-19. - "A legelveszettebb helyzetben is cselekedni tudtak". Székesfehérváron a Doni Hősök Emlékmenet és Túra központi nyitóeseményén Spányi Antal megyés püspök celebrált szentmisét. Országszerte 20. alkalommal indultak meg a doni emlékmenetek.
2020.01.13. - A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia 2018 szeptemberében hirdetett gyűjtést üldözött keresztény testvéreink megsegítésére. A hívek felajánlásai alapján több mint 64 millió forinttal tudtuk támogatni közel-keleti keresztény testvéreinket.