Szombat és vasárnap 10 és 19 óra között várják a látogatókat.
December 17-én, 17.00 órakor a Prohászka-emléktemplomban Spányi Antal megyés püspök koncelebrált szentmise keretében emlékezik meg Kaszap István halálának 84. évfordulójáról.
A Hitünk és Életünk műsora adására 2019. december 15-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig december 18-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
2019.12.09. – A Székesfehérvári Egyházmegye és a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum jóvoltából a Szent Kristóf Ház Fogyatékkal Élők Nappali Intézményének valamennyi lakója szeretetcsomagot kapott ajándékba a karácsony előtti napokban.
2019.12.07. – A mi feladatunk ma előkészíteni az Úr útját! – hangsúlyozta Spányi Antal megyés püspök a hitoktatóknak és lelkipásztori munkatársaknak tartott adventi lelki nap nyitószentmiséjén Székesfehérváron, a Szent Imre-templomban.
2019.12.07. - Az indiai nővérek Adonyban erősítették meg fogadalmukat, mellyel ismét elkötelezték magukat a szegények, az idősek gyámolításában, ellátásában önként vállalt szolgálatuk mellett.
2019.12.09. – A Kárpátaljai Református Egyházkerület Idősek Otthona „Mandulafa” Alzheimer ház és a fehérvárcsurgói Kaszap István Katolikus Ifjúsági és Szabadidőközpont javára gyűjtöttek a pénteki XIV. Ökumenikus Adventi Jótékonysági Esten.
2019.12.05. – Spányi Antal megyés püspök és Ugrits Tamás pasztorális helynök tett látogatást a nagykarácsonyi Szent Miklós Általános Iskolában. 2018 őszén kereste meg a település korábbi polgármestere azzal kéréssel a főpásztort, hogy az egyházmegye vegye át.
2019. december 05-én, csütörtökön Sinkovicsné Máté Hortenzia, a Székesfehérvári Egyházmegyei Karitász képviseletében ellátogatott Csókakőre, hogy 14 rászoruló család részére tartós élelmiszert adjon át.