2024.07.25. - Szent Kristóf búcsú lesz Székesfehérvár-Maroshegyen a Szent Kristóf templomban. A mise után a vásártéren Szent Kristóf, az utazók védőszentjének áldását kérjük járműveinkre.
2024.07.13. – Júliusban is volt búcsúnap a Fatimai Szűzanya első magyarországi kegyhelyén.
2024.06.29-07.04. - Nagy lehetőség a családoknak a Székesfehérvári Egyházmegye családtábora, ahol a pihentető, játékos vagy éppen csendes kikapcsolódás mellett házasságmegerősítő előadásokkal várják őket minden évben a szervezők.
2024.07.21. - A boldog családok titkai címmel új videósorozatot indul. A családokat Spányi Antal kérte fel, hogy tanúságtételükkel megerősítsék a keresztény családokat.
2024.07.14. - A boldog családok titkai címmel új videósorozatot indul. A családokat Spányi Antal kérte fel, hogy tanúságtételükkel megerősítsék a keresztény családokat.
2024.07.09. - A boldog családok titkai címmel új videósorozatot indul. A családokat Spányi Antal kérte fel, hogy tanúságtételükkel megerősítsék a keresztény családokat.
2024.07.09. - Egy nagyon konkrét esetben kérte egyik társuk a segítségüket, támogatásukat. Rajtuk, karitász önkénteseken keresztül minden jóakaratú barát, ismerős lehetőséget kapott, hogy nagyon konkrét segítséget nyújtson egy bajba került családnak.
2024.07.04. – Új papi és szerzetei hivatásokért, valamint az egész egyházért rendszeresen imádkoznak az összegyűlt hívek. Július hónapban erre a vasútvidéki Prohászka templomban került sor. - Az Istennel való együttlét öröme hasson át minket.
2024.06.15. - Egy gyönyörű helyen, Vérteskozmán tartott lelki napot az oroszlányi Karitász csoport.