2023-24-es tanév - Szeretettel várjuk iskola-előkészítő, közösségépítő foglalkozásainkon a város és a városkörnyék nagycsoportos óvodásait is, hogy együtt kalandozzanak a Szent Imre Óvoda nagycsoportosaival, a tanító nénikkel.
2024.05.22. - Szent Rita napi búcsú lesz a maroshegyi Szent Kristóf templomban.
2024.05.23. – A móri Szent Erzsébet Általános Iskola épületének legújabb fejlesztéseit áldja meg Spányi Antal megyés püspök.
2024.05.19. – Pünkösd napján, Székesfehérvár közös bérmálási ünnepén Spányi Antal székesfehérvári püspök 82 fiatalnak szolgáltatta ki a bérmálás szentségét a Szent István király Székesegyházban.
2024.05.19. - Spányi Antal megyés püspök bérmált Érd-Újvárosban.
2024.05.16. - A Katolikus Karitász országszinten jelen van a nélkülözők életében, de fontosnak tartja, hogy a szomszédban zajló, elhúzódó háborúra is reagáljon.
2024.05.15. - A Magyar Katolikus Rádió idén ünnepli alapításának huszadik évfordulóját. A jeles esemény kapcsán a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia díjakat és elismerő okleveleket adományozott a Magyar Katolikus Rádió több munkatársának.
2024.05.12. - Az elesettek támogatása Jézus Krisztus példáját követve már az őskeresztény egyházközségek életének is szerves része volt. Különböző szerveződési szinten, más-más hangsúllyal az egész világon, így hazánkban is jelen van ma is.
2024.05.13. - Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek nyitotta meg a 31. Szent István Könyvhetet a Pázmány Péter Katolikus Egyetem (PPKE) Szent II. János Pál pápa dísztermében, Budapesten.