2022.09.25. - A Hitünk és Életünk műsor adására 2022. szeptember 25-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig szeptember 28-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.
Püspök atya 2022-ben is tisztelettel és szeretettel hívja paptestvéreit a hónap utolsó csütörtöki napján 19 órára a Püspöki Székházba kötetlen beszélgetésre, együttlétre és szerény vacsorára.
2022.09.26. – Ünnepség keretében áldotta meg Spányi Antal püspök a megújuló Szent Ágota Általános Iskolát Sárszentágotán.
2022.09.25. - Imádkozzunk, hogy lelki és testi rabságainkból Krisztus által felszabaduljunk az istengyermeki szabadságra.
2022.09.24. - Örömmel és hálával gyűltünk össze Püspök atya hívására Egyházmegyénkből az idei Elsőáldozók Zarándoklatára kegyhelyünkre.
2022.09.23. - Sokéves hagyománya van annak, hogy Szent Gellért ünnepnapján a székesfehérvári egyházmegyében is köszöntik a pedagógusokat és azokat a papokat, akik iskolabiztosként végzik szolgálatukat a katolikus oktatási intézményekben.
2022.09.17. - Várgesztes, Vértessomló és Környe Plébánia közös bérmálása és a restaurált főoltár megáldása alkalmával tartott szentmisét Spányi Antal megyés püspök.
2022.09.22. - Hirtling István színművész a Székesfehérvári Egyházmegyei Látogatóközpontban nagyszámú közönség előtt tartotta meg felolvasóestjét Márai Sándor verseiből.
2022.09.21. - Az idei székesfehérvári világnapi rendezvény az Országos Papi Otthonban nyílt meg, majd Lila sétára invitálták a résztvevőket a Városház térre, ahol Senior örömtáncra is sor került.