2024.05.19. - Pünkösd ünnepén a Szent István király-székesegyházban Spányi Antal megyés püspök mutat be szentmisét, amelyben kiszolgáltatja a bérmálás szentségét a székváros fiataljainak.
2024.05.19. - Spányi Antal megyés püspök bérmál délután Érd-Újvárosban.
2024.05.20. - Imádkozzunk együtt a hivatásokért és adjunk hálát a 20 éves Magyar Katolikus Rádióért!
2024.05.16. - A Katolikus Karitász országszinten jelen van a nélkülözők életében, de fontosnak tartja, hogy a szomszédban zajló, elhúzódó háborúra is reagáljon.
2024.05.15. - A Magyar Katolikus Rádió idén ünnepli alapításának huszadik évfordulóját. A jeles esemény kapcsán a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia díjakat és elismerő okleveleket adományozott a Magyar Katolikus Rádió több munkatársának.
2024.05.12. - Az elesettek támogatása Jézus Krisztus példáját követve már az őskeresztény egyházközségek életének is szerves része volt. Különböző szerveződési szinten, más-más hangsúllyal az egész világon, így hazánkban is jelen van ma is.
2024.05.13. - Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek nyitotta meg a 31. Szent István Könyvhetet a Pázmány Péter Katolikus Egyetem (PPKE) Szent II. János Pál pápa dísztermében, Budapesten.
2024.05.13. - A székesfehérvári egyházmegye igyekszik hűen őrizni egykori főpásztorainak emlékét. Másfél évszázada hunyt el Jekelfalussy Vince, a székesfehérvári egyházmegye 10. püspöke.
2024.05.13. – Megkezdődött az idei búcsúidőszak a Fatimai Szűzanya első magyarországi kegyhelyén.