2020. január 29. - A NEK felkészülése jegyében Hodász András előadására kerül sor a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.
Püspök atya 2020-ban is tisztelettel és szeretettel hívja paptestvéreit a hónap utolsó csütörtöki napján 19 órára a Püspökségre kötetlen beszélgetésre, együttlétre és szerény vacsorára.
2020. január 30-án elindul az egyházmegyei karitász felzárkóztatási programja Ráckeve és környékén. Az Egyházmegyei Karitászközpont első lépésként nagy mennyiségű élelmiszercsomagokat oszt szét a rászorulók között.
2020.01.27. - Január 21-én, kedden csoportvezetői gyűlésre lettek meghívva a Székesfehérvári Egyházmegye területén működő plébániai önkéntes karitászcsoportok vezetői.
2020. január 26. - Krisztus-hívők egységéért szervezett imahét segédanyagát máltai keresztények állították össze a következő mottóval:
„...nem mindennapi emberséget tanúsítottak irántunk...igen emberségesen bántak velünk...”(ApCsel 28,2)
2020. január 25. - Krisztus-hívők egységéért szervezett imahét segédanyagát máltai keresztények állították össze. Ezen a napon közös dicsőítést tartottak.
2020. január 24. - Krisztus-hívők egységéért szervezett imahét segédanyagát máltai keresztények állították össze. Ezen a napon kerekasztal beszélgetés zajlott a baptista imaházban.
2020.01.22. - Iskolánk ebben a tanévben is a 2020-ban Budapesten megrendezésre kerülő NEKre való felkészülés jegyében rendezett hittanversenyt három kategóriában „Minden forrásom belőled fakad III.” címmel, amelyen Egyházmegyénk hat iskolája vett részt.
Elhunyt: 2020. január 24-é.
Temetése 2020. február 4-én, Makón lesz.