2019-2020-as tanév - A székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola és Óvoda szeretettel hívja és várja a gyermekeket szüleikkel együtt az iskolanyitogató foglalkozásaira.
2020. február 23. - Az adománygyűjtés a diákjaink érdekében végzett oktató és nevelő munkánkat szolgálja.
2020. február 26.
A húsvétot megelőző negyvennapos nagyböjt kezdete, a hamvazószerda.
2020.02.18. – 10 éves a gyümölcsöző együttműködés a dm üzletlánc és a Katolikus Karitász között, amit egy szülinapi tortával kísért pelenkaátadáson ünnepeltünk meg Érden.
2020.02.15. – Kallós Zoltán néprajzkutatónak, népzenegyűjtőnek állít emléket Szekeres Erzsébet Magyar Örökség- és Pro Cultura Christiana-díjas textilművész tárlata Székesfehérváron, a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.
2020.02.15. – „A házasság Isten ajándéka, amelyet az Ő kegyelme kísér” – hangsúlyozta Kovács Zoltán, a székesfehérvári egyházmegye új családreferens papja, a Házasság Hete programjainak záró alkalmán.
2020. február 2. – Tornyai Gábor atya köszöntötte a február 2-i találkozón mindazokat, akik azért érkeztek az Öreghegyi Magyarok Nagyasszonya plébánia közösségi termébe, hogy együtt gondolkodjanak az egyházközség jövőjéről.
2020.02.13. - „Csapatjáték szerelemmel - A Házasság Hete” keretében „Mid van, amit nem kaptál?” (Kor 4,7) címmel Mihályi Jeromos OSB, a Tihanyi Bencés Apátság perjele tartott előadást a fiatalok kihívásairól és a párkapcsolatokról.
2020.02.11. – „Próbáljuk meg egyre inkább befogadni életünkbe azt az igazságot, hogy a szenvedésben és mindenféle próbatételben Istennel tudunk találkozni” – hangsúlyozta Spányi Antal megyés püspök.