2022.12.01. - Az Almássy-telepi templomban lesz a város egyházközségeinek közös Eucharisztia ünnepe. A szentmisét Spányi Antal megyés püspök tartja a város papságával, majd a főpásztor vezetésével közös szentóra lesz.
2022.12.03. - Délelőtt kinyitja kapuit a Püspöki Palota, délután 16 óra 30-kor meggyújtják a második adventi gyertyát a püspökség koszorúján.
2022.12.03. - Mikulásváró kézműveskedésre várjuk szeretettel látogatóinkat a hagyományossá váló alkalmunkon.
2022.11.26. - Huszadik alkalommal hirdette meg az adventi készülődés jegyében a Betlehemi Szép Csillag pályázatot a Fehérvári Kézművesek Egyesülete. A legszebb pályamunkákból és a kézművesek alkotásaiból idén is kiállítás nyílt.
2022.11.28. - Spányi Antal megyés püspök videóüzenetben elmondta gondolatait az idei ünnepi időhöz kapcsolódva.
2022.11.27. - A Katolikus Karitász minden évben meghirdeti adventi adománygyűjtését. Tárjuk ki a szívünket és adjunk belőle egy darabot azoknak, akiknek szüksége van rá! Ezt szeretné a szervezet kifejezni a segélyprogram elnevezésével is.
2022.11.26. - Közös imádsággal nyitotta meg advent várakozással teli időszakát a Székesfehérvári Püspökség, hogy a keresztény hit békéjével, az elcsendesedéssel készítsen fel karácsony szent ünnepére.
2022.11.25. - A felújított székesfehérvári Szent István király Székesegyház templomszentelési évfordulóján az egyházmegye papságával először mutatott be koncelebrált szentmisét Spányi Antal megyés püspök.
2022.11.19. - A halásztelki római katolikus templom felszentelésének 40. évfordulója alkalmából Spányi Antal püspök tartott ünnepi szentmisét a Szent Erzsébet templomban.