2022.08.10. - A Székesfehérvári Egyházmegye püspöke szeretettel meghívja Önt és családját az Ars Sacra Alapítvány Magyar szentek, boldogok és tiszteletreméltó személyeket bemutató szabadtéri kiállításának megnyitójára a székesfehérvári Koronázó térre.
2022.08.11. - A nagy hagyományokkal rendelkező balatongyöröki táborba idén is ellátogat Spányi Antal püspök.
2022.08.11. - Ünnep és kultusz címmel történelmi vitaestet rendez a Rubicon Intézet a Püspöki Palotában Székesfehérváron.
2022.08.12. - Sajtótájékoztató keretében jelentik be a Székesfehérvári Püspöki Palotában a Szent István Emlékérem és Díj idei díjazottját.
2022.08.12. - Spányi Antal püspök, karitász elnök szentmisével zárja a Katolikus Karitász önkénteseinek nyári táborát.
2022.08.07. – Székesfehérvár városának régi fogadalmi ünnepe Szent Donát püspök búcsúja, amikor a város hívei a szent közbenjárását kérik életükért, a családjukért.
2022.08.04. – Spányi Antal püspök egybehívta ismét Székesfehérvár egyházközségeinek papjait és híveit az Oltáriszentségben jelenlevő Krisztus ünneplésére, hogy együtt imádkozzanak papi- és szerzetesi hivatásokért, a családokért, a világ békéjéért.
2022.08.04. - A Székesfehérvár-Öreghegyi Magyarok Nagyasszonya Plébánia Karitász csoportja az idei évben 20. alkalommal szervezett tábort 6-14 éves rászoruló gyerek számára a plébánián.
2022.08.04. - Idén is Fehérváron tartották a székesfehérvári egyházmegye papjainak éves lelkigyakorlatát, amelyen a napi imák, elmélkedések, beszélgetések vezérfonalát Excellenciás és Főtisztelendő Dr. Márfi Gyula nyugalmazott veszprémi érsek gondolatai adták.