A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2020. 09. 30. | | 2020. 09. 23.

2020.09.27. - Vallási magazinunk mai adásában szeptemberi egyházi eseményekre tekintünk vissza. A Magyar Művészeti Akadémia Aranyérmét vehette át Spányi Antal megyés püspök, a művészetet támogató területeken végzett kiemelkedő tevékenysége elismeréseként. Ereklyéjében visszatért kedves zarándokhelyére, Bodajkra Szent István király a hagyományos búcsúünnepen. A Kulturális Örökség Napján bemutatták a Székesegyház belső felújításának eddigi eredményeit, jelenlegi állapotát az érdeklődőknek. Szűrőnappal, on-line konferenciával hívták fel a figyelmet az Alzheimer Világnapján a demencia betegségre.

Vallási magazinunk az adással egyidejűleg online is nézhető a TV weboldalán.

Berta Kata
Videó: Somogyi Tamás és Berta Kata

A Hitünk és Életünk műsora adására 2020. szeptember 27-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig szeptember 30-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.