A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2020. 10. 28. | | 2020. 10. 21.

2020.10.25. - Vallási magazinunk mai adásában októberi egyházi eseményekre tekintünk vissza. Püspöki áldásban részesült Budaörs egyik legszebb barokk építménye, a külsőleg megújult Nepomuki Szent János templom. A Vasútvidéki Prohászka templomban emlékeztek meg születésének 162. évfordulóján Prohászka Ottokár püspökről Székesfehérváron. A Caritas Hungarica-díjakat idén Székesfehérváron adta át Spányi Antal püspök az egyházmegye területén tevékenykedő karitász önkénteseknek. Püspöki áldást kaptak életükre a nagyszülők az első magyarországi fatimai kegyhelyen, Alsószentivánon.

Vallási magazinunk az adással egyidejűleg online is nézhető a TV weboldalán.

Berta Kata
Videó: Somogyi Tamás és Berta Kata

A Hitünk és Életünk műsora adására 2020. október 25-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig október 28-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.