A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2021. 01. 20. | | 2021. 01. 15.

2021.01.17. - Vallási magazinunk 2021. évi első adásában fehérvári lelkipásztoroknak tesszük fel a kérdést, mi várhat ránk a következő évben? Az Újév mindig magában hordozza a régi lezárásának, és valami új kezdetének a lehetőségét. 2020-ban válságok, járványokozta betegségek kényszerítették rá minket, hogy alkalmazkodjunk egy számunkra új valósághoz. Visszatekintve az elmúlt évre biztosan vannak azonban dolgok, amik jól sikerültek, és mint minden évnek 2020-nak is volt tanulsága, jó és rossz egyaránt. Az új év mindig tartogat új lehetőségeket. Bizonyítja ezt, hogy városunkban 2021. január elsejétől egy új református gyülekezet alapítására került sor.

Vallási magazinunk az adással egyidejűleg online is nézhető a TV weboldalán.

Berta Kata
Videó: Somogyi Tamás és Berta Kata

2021.01.17. - A Hitünk és Életünk műsora adására 2021. január 17-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig január 20-án is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.