A Hitünk és Életünk adása a Fehérvár Televízióban

2021. 02. 17. | | 2021. 02. 12.

2021.02.14. - Vallási magazinunkban januári és februári egyházi eseményekre tekintünk vissza. Szent Sebestyén emléknapján együtt ünnepelte a város fogadalmi napját a Felsővárosban. Spányi Antal püspök a szentmisében azt hangsúlyozta keresztény küldetésünk az, hogy jobbá tegyük ezt a világot. Urunk templomi bemutatásának ünnepén, a megszentelt élet kegyelmeiért is hálát adtak Ugrits Tamás pasztorális helynök vezetésével a szerzetesek, papok, a harmadrendek képviselői a Szent Imre templomban. Az egyházközségek közös elsőcsütörtöki imádságán, az Öreghegyi Magyarok Nagyasszonya templomban Spányi Antal püspök tartott szentmisét a város papságával, amely a járványhelyzetre való tekintettel rövid közös imádsággal zárult. Székesfehérvár püspöke üzenettel fordult a szenvedőkhöz és segítőikhez a Betegek világnapján, február 11-én.

Vallási magazinunk az adással egyidejűleg online is nézhető a TV weboldalán.

Berta Kata
Videó: Somogyi Tamás és Berta Kata

2021.02.14. - A Hitünk és Életünk műsora adására 2021. február 14-én vasárnap kerül sor, az ismétlést pedig február 17-én is láthatják a Fehérvár Televízió adásában.